O nas

Rabczańskie Towarzystwo Fotograficzne to grupa artystów fotografików, fotografów zawodowych, oraz osób rozpoczynających dopiero swoją przygodę z fotografią. Każdy z nas jest inny, ale łączy nas jedno – pasja fotografowania. Naszym celem jest integracja środowiska fotograficznego poprzez organizację spotkań, dyskusji, wystaw, warsztatów fotograficznych, a przede wszystkim przez wspólne fotografowanie. Chcemy uczyć się wzajemnie od siebie, nabierać doświadczenia, oraz dzielić się swoją wizją świata widzianą okiem obiektywu. Wszystkich, którzy w fotografii odnaleźli swój sposób na życie lub traktują fotografowanie jako ciekawą formę spędzania wolnego czasu zapraszamy do naszego stowarzyszenia. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie poniżej.
Nasza działalność nie byłaby możliwa, gdyby nie przychylność Władz Miasta i dobre serce sponsorów, bo to dzięki nim możemy działać i być interesującym miejscem na kulturalnej mapie Podhala.

Trochę historii…

Wszystko zaczęło sie w listopadzie 2009 roku, od niewinnie rzuconej propozycji zrobienia „czegoś”, co zintegruje rabczańskie środowisko fotograficzne i pozwoli nam wspólnie działać. Pierwszym pomysłem było stworzenie koła fotograficznego. Jednak po kilku spotkaniach podjeliśmy wyzwanie stworzenia pełnoprawnej organizacji z osobowoscia prawną. Tak powstało Rabczańskie Towarzystwo Fotograficzne. Pierwsze zebrania wypracowały plan działania, kształt i strategia oraz nowe cele w działalności. Co było dalej przeczytacie w zakładce „WYDARZENIA” Zapraszamy!

Jak zostać członkiem Rabczańskiego Towarzystwa Fotograficznego?

Członkiem Rabczańskiego Towarzystwa Fotograficznego może zostać każda osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz pełnię praw publicznych, będąca obywatelem polskim lub cudzoziemcem. Przyjęcie w poczet członków następuje po złożeniu deklaracji członkowskiej. Deklarację można złożyć na każdym zebraniu RTF lub u Pana Andrzeja Grygiela w Rabce Zdrój ul. Jana Pawła II 38 oraz opłaceniu składki członkowskiej w wysokości 60,00 zł. Osoby poniżej 18 roku życia aby zostać członkiem RTF muszą przedstawić zgodę rodziców lub opiekunów prawnych oraz opłacić składkę członkowską 30,00 zł. Przypominamy że składka pobierana jest raz w roku. Zapraszamy wszystkie osoby dla których fotografia to pasja, hobby może praca i nie ma znaczenia czy jesteś profesjonalistą czy amatorem. Wszystkie informacje o spotkaniach, wyjazdach od teraz na www.foto.rabka.pl.

Administrator strony:

Wojtek Zagrodzki
tel: 500 283 699
e-mail: wozag@wp.pl

Dane do przelewu bankowego

Rabczańskie Towarzystwo Fotograficzne
34-700 Rabka-Zdrój ul. Parkowa 5
07 8815 0002 0000 0019 9919 0001

Zobacz także